BEYOND24 NEDİR?

Güverte Film tarafından düzenlenen Beyond24; sinemacıları, teknoloji şirketleri ve yatırımcıları film, medya ve eğlence sektöründeki yeni trendleri ve yenilikçi fikirleri paylaşmak üzere bir araya getiren yaratıcı endüstriler için düzenlenmiş Türkiye’nin ilk Film Endüstrisi Konferans Serisi ve Kariyer Alanı’dır.  

Sinemayı merkez alan Türkiye’deki bilgi paylaşımı ve sektörel etkileşimi destekleme fikriyle Beyond24 programında ülkenin dört bir yanından gelen konuşmacı ve katılımcıları ağırlamaktadır.

2018 yılında ilk kez Yavuz Turgul, Tony Gatlif, Onur Ünlü, 1000 Volt, BKM, Ay Yapım gibi katılımcılarla gerçekleşen ilk etkinliğin ardından bu sene de 2-3 Mart'ta olacak etkinlikte 70’in üzerinde yerli ve yabancı konuşmacı, 50’nin üzerinde panel, bunların yanı sıra sadece katılımcıların deneyimlemeye hak kazandığı ustalık sınıfları, atölyeler ve vaka çalışmaları; kurulan kariyer alanlarıyla birlikte katılımcıları sektörün önde gelen profesyonelleriyle buluşturur.


Oluşturduğu Kariyer Alanı ile katılımcıların sektörde faaliyet gösteren firmalarla tanışması ve öğrencilerin staj, deneyimli katılımcıların ise iş başvurularında bulunabilmeleri için faydalı bir ortam hazırlamaktadır. Bunun yanı sıra bu sene ilk kez düzenlenecek farklı alanlarda meet-up seansları ile sektörün alanında profesyonelleri ile katılımcıların tanışmaları ve sohbet edebilmeleri için bir araya gelmelerine fırsat yaratmaktadır.


Beyond24, bir Güverte Film projesidir.

 

 

BİLETLER

20 Şubat'a Kadar Early Bird

İki Günlük Kombine - Tam - 390.00 TL

İki Günlük Kombine - Öğrenci - 140.00 TL

20 Şubat'tan Sonra

İki Günlük Kombine - Tam - 440.00 TL

İki Günlük Kombine - Öğrenci - 190.00 TL

Biletler kombine olarak satılır.

Bir bilet ile 2-3 Mart tarihlerinde bütün panellere ve kariyer alanına katılabilirsin.

====================================

2-3 Mart Kapıda Kapıda Günlük Satış

Kapıda Günlük Bilet - Tam - 250.00 TL

Kapıda Günlük Bilet - Öğrenci - 100.00 TL